.........Strona główna......Aktualności......Działalność..... Jak można nam pomóc?.....Dołącz do nas . ..Polecane strony...Kontakt

członkowie

 

Rachunek bankowy

74 1540 1287 2001 6886 5667 0001

Bank Ochrony Środowiska

KRS 0000331266

 


  • Można zostać wolontariuszem Stowarzyszenia. Obiecujemy, że zagospodarujemy każdego chętnego - przecież brakuje nam rąk do pracy ;)
  • Z przyjemnością przyjmiemy na rzecz stowarzyszenia urządzenie wielofunkcyjne (drukarka, ksero, scaner).
  • Poszukujemy osby, która zechciałaby raz na jakiś czas przygotować dla stowarzyszenia banner internetowy we flashu.
  • Ponieważ podopieczni i członkowie stowarzyszenia pochodzą z całej Polski będziemy wdzięczni biurom podróży, hotelom, pensjonatom i domom wczasowym, które byłyby skłonne raz na jakiś czas zasponsorować nocleg dla naszych podopiecznych w ramach turnusów rehabilitacyjnych, spotkań integracyjnych i organizacyjnych.
  • Proponujemy również wdrożenie programu payroll w Państwa Przedsiębiorstwie. Kilka słów wyjaśnienia nt. tego sposobu dofinansowania: Payroll (program składki pracowniczej) jest prostą i efektywną formą wspierania celów społecznych wybranych przez pracowników.
    Payroll polega na dobrowolnej deklaracji pracowników przedsiębiorstwa do regularnego przekazywania określonej przez siebie, niewielkiej kwoty z pensji na rzecz wybranej organizacji pozarządowej lub realizacji wybranego programu społecznego. Jest elastyczny i łatwy do wdrożenia, przy minimalnych procedurach administracyjnych. Jest to również idealna forma pomocy generująca stabilne źródło finansowania dla organizacji społecznych. Payroll jest narzędziem, które można wprowadzić w każdej firmie dzięki prostej procedurze (pracownik wypełnia deklarację   jednorazowo),  nie  obciążając  przy  tym  nadmiernie  budżetu  darczyńcy (przekazywane są niewielkie kwoty, co miesiąc). Pracownicy mogą traktować payroll jako formę wolontariatu, deklarując równowartość swojej stawki godzinowej.
  • Można zostać członkiem Stowarzyszenia i wspólnie z dotychczasowymi członkami działać na rzecz Stowarzyszenia. Osoby chętne wesprzeć nas swoją wiedzą i zaangażowaniem zapraszamy do zakładki "Dołącz do nas".
  • Można wesprzeć nas finansowo przekazując darowiznę, spadki i zapisy (darowizny z możliwością odliczenia od podatku) oraz dotacje, subwencje i inne środki pochodzące z ofiarności publicznej. Będziemy wdzięczni za każdą wpłaconą kwotę, która w połączeniu z innymi wpłatami pozwoli realizować statutowe cele Stowarzyszenia. Nadzór nad sprawami rachunkowymi Stowarzyszenia sprawuje księgowy posiadający certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. 

Numer rachunku bankowego:
74 1540 1287 2001 6886 5667 0001  
Bank Ochrony Środowiska - III Oddział w Warszawie

  • Można nam również pomóc udzielając wsparcia merytorycznego, informacyjnego itp.

AKTUALNOŚCI

 

 

Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Wadami Rąk "W NASZYCH RĘKACH " 2009